Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 1.4HDI KLIMA AVTOPLAC DIRALA PRODADENO

4 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI 25 фев. 15:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

354 Огласи во продавницата

RENAULT MEGANE 1.5DCI-06 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 750 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI -04 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 700 EUR
PEUGEOT 207. 1.6 HDi DIRALA AVTOMOBILI PRODADENO 4 100 EUR
 LANCIA YPSILON 1.3 M-JET 05 PLAC DIRALA PRODADENO 2 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
207
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA EPTEN MNOGU SOCUVANA NOVA NOVA!!!!!! KOLA 2008 GODINA SO VISTINSKI 93000 km I SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA.

OPREMA:

-KLIMA
-SERVO KOZEN PODESUVACKI VOLAN
-ABS
-AIR BAG
-BORD KOMPJUTER
- RADIO CD FABRICKO PEUGEOT
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-GREACI NA RETROVIZORI
-ALUMINSKI BANDAZI
-NOVI GUMI
-CENTRALNA BRAVA
-IMOBILAJZER
-I DR.

KOLATA E EPTEN MNOGU SOCUVANA KAKO VNATRESNO TAKA I NADVORESNO.
SITE DAVACKI SE PLATENI DO REGISTRACIJA.!!KOLATA SE NAOGA NA AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI VO DRACEVO 200m POSLE CRKVATA DO APTEKA ZEGIN.POVELETE POSETETE NE.
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
AVTOPLAC ZA PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI (DIRALA AVTOMOBILI) SE NAOGA VO DRACEVO.NA VLEZOT DO TEHNICKIOT PREGLED. VI NUDIME UVEZENI MNOGU SOCUVANI POLOVNI AVTOMOBILI PO NAJPOVOLNI CENI. -SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SE PLATENI. TEL: 078 887 119 078 697 989 078 282 044 email: [email protected]
Посетете ја нашата продавница
Малешевска 1 бб Драчево(позади техмички преглед) Прикажи на мапата
078 887 119
https://AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI
078 887 119
Leaflet
AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

AVTOPLAC DIRALA AVTOMOBILI

354 Огласи во продавницата
PEUGEOT 206 1.4 HDI SW AVTO PLAC DIRALA PRODADENO 2 650 EUR
Skoda Fabia 1.4 TDI-06 AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI 2 800 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI -04 KLIMA  DIRALA  PRODADENO 2 850 EUR
OPEL CORSA 1.0 KLIMA -06 AVTOPLAC DIRALA PRODADENO 2 750 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации