Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 207 CC 1.6 HDi

Оглас од претпријатие. Се продава од: SKENDEROVSKI 10 септ. 15:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 11.770 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 95 000 - 99 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 207
• Прв сопственик
• ABS
• AC
• Airbags:4
• Електричен подвижен покрив
• Кожен волан
• Централно заклучување
• On-board computer
• Електрични ретровизори
• Radio / CD
• Remote central locking
• Прв сопственик
• Стабилен програм: ESP
• Поминати km 97000
•Година на производство 2008
Mile 070 228 608 /Toni 070 /33 06 33
Нема посетени огласи
Кон почеток