Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 207 dizel 1.4 hdi

3 600 ЕУР

Се продава од: Dejan Avramovski 25 ноем. 20:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
207
Se prodava PEUGEOT 207 1.4 HDI
Cela godina registrirano osum godini ne otuguvano!!!
Voziloto poseduva: Klima ured, Servo volan, Senzori na sedista, Zatemneti stakla so A-test, Cetri novi gumi, Ksneon sveta, Dvd player so Usb i BlueTooth, Servis napraveno komplet filtri i maslo pred nepoln mesec, Golem servis na voziloto treba da se pravi za 20 000km.
Cenata e iksna !!! Bez zameni !!!
Dejan Avramovski
 
078319131
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации