Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ B180 CDI AVANGARDE FACELIFT -11

8 400 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 27 авг. 11:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата

MERCEDES SPRINTER 311CDI DOKA-08 9 500 ЕУР
VW PASSAT CC 2.0TDI COMFORTLINE -10 10 700 ЕУР
FORD TRANSIT CONNECT-11 4 500 ЕУР
PLAC VO CENTO DO CRKVATA BORIS TRAJKOVSKI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
207
MERCEDES B180 CDI AUTOMATIK AVANGARDE
POM KM.180.000
GOD NA PROIZV 12/2010
SERVISIRANA
OPREMA KLIMATRONIK,SERVO,AL.BANDASI,SIBER,ABS,AIRBAG ELEKT, NA STAKLLA , CENTRALNA BRAVA ......
PLATENI DAVACKI DO REG
AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
Leaflet
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

70 Огласи во продавницата
VW GOLF PLUS 2.0TDI SPORTLINE-07 4 500 ЕУР
MERCEDES E 200 CDI EVO ELEGANCE -08 6 600 ЕУР
VW T5 1.9 TDI TOVARNO 6 500 ЕУР
VW CRAFTER 2.5TDI KLIMATRONIK-07 7 000 ЕУР
Кон почеток