Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 207 Energie -08

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 23 јул. 16:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата

Seat Altea - 04 4 950 ЕУР
Audi A3 1.6 TDI 105 KS -10 9 300 ЕУР
NISSAN QASHQAI  -07 8 099 ЕУР
Audi A3 2.0 TDI NOV UVOZ -
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
207
Peugeot 207 Energie model 2008 godina na proizvodstvo 1.6 HDI motor dosta ekonomicen so pominati samo 44.000 KM originalni poseduva i servisna kniska bez nikakvi mani kolata e vo eksta sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme.
AUTO M EXPO
АУТО - М ЕКСПО ДООЕЛ -СКОПЈЕ се занимава со увоз и продажба на половни патнички и товарни возила кои се директен увоз од Италија.
Visit our store page
a.turundzev 30a Show on the map
078 370 100, 078 697 756
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
Audi Q3 Quattro -12 -
BMW 320D - 08 10 990 ЕУР
BMW 330 D231KS M-PAKET -06 13 499 ЕУР
Audi A3 Ambition - 01 3 599 ЕУР
Кон почеток