Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 208 1.6 e HDI -13

6 000 ЕУР

Се продава од: Nenad Atanasov Вчера 08:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
208
Peugeot 208 1.6 e HDI
🇨🇭🇨🇭Uvezeno od SVAJCARIJA 🇨🇭🇨🇭
Plateni site davacki do tabli
2013 godina
1.6 HDI 68 Kw ( DISEL )
Potrosuvacka 4.2 / 3.3 / 3.8
Euro 5
Originalni Km 220.000
Pominat tehnicki preglet vo ch 18.03.19❗
Servis napraven pred nedela dena ‼‼‼
Kolata e vo mnogu dobra sostojba i mnogu zacuvana nadvoresno i vnatresno site servisi se napraveni vo ovlaste servis na peugeot vo Svajcarija
So serviska kniga od prvijot do posledniot servis 🇨🇭
Kolata e so Ful oprema 💥
Cena 6000 eur. Fiksna‼
Bez zamena ❗
Kolata moze da se proba vo sekoj moment
Za poveke inf.Viber ili WhatsApp
+41 79 265 32 45 Nenad
Nenad Atanasov
071 811 286
Leaflet
Кон почеток