Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 3008 1.6 Benzin Plin

5 600 ЕУР

7 400 ЕУР

Се продава од: Vladimir Jakimovski 12 јан. 13:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Peugeot
Модел
3008
Prva registracija 30 Dekemvri 2010 godina.

Vgraden plin pred 5 godini vo Plimont.

Registrirano do Maj 2021.

Ima dva seta gumi i bandashi aluminumski letni i chelichni zimski.

Zamena moze samo za vozila so slicni dimenzii i ne postaro od 2016 Godina, so moja doplata.
Vladimir Jakimovski
+38971353810
Leaflet
Кон почеток