Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 3008 1.6 HDI 2016 EXCLUSIVE NAVI LED AUTO GRUP

9 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE 01 мар. 19:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

18 Огласи во продавницата

RENAULT SCENIC 1.5 DCI 110KS -16 AUTOMATIC LIMITED 9 300 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 2012 VARIANT COMFORTLINE REGISTRIRAN 9 300 ЕУР
VOLVO V40 2.0D D2 -15 BUSINEES NAVI ALU PTC AUTO GRUP 9 500 ЕУР
OPEL CORSA 1.3 CDTI -09 ECOFLEX ENJOY SOCUVANA 3 450 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Миниван
Марка
Peugeot
Модел
3008
PEUGEOT 3008 1.6 HDI 2016 EXCLUSIVE BUSINEES PACKET NAVIGACIJA LED DNEVNI SVETLA AVTOMACKA KLIMA ALU FELNI PARK SENZORI TEMPOMAT BORD KOMPUTER METALIK BOJA I MN DRUGA OPREMA DOPOLNITELNA OPREMA, UVEZENO OD GERMANIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ORIGINALNA SERVISNA KNISKA DVA FABRICKI KLUCA AUTO GRUP VRSI PRODAZBA UVOZ NA AVTOMOBILI OD PROGRAMATA NA VOLKSWAGEN PASSAT GOLF TIGUAN TOURAN MERCEDES-BENZ C CLASA E CLASA BMW 3 BMW 5 MERCEDES C MERCEDES A KLASA FORD FOCUS FIESTA MONDEO SEAT LEON ALTEA RENAULT MEGANE CITROËN PEUGEOT.
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE
071 866 806
Leaflet
AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

AUTO GRUP 2015 DOOEL SKOPJE

18 Огласи во продавницата
OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 110KS 2017 LED NAVI PTC AUTO GRUP 10 300 ЕУР
OPEL CORSA 1.3 CDTI -09 ECOFLEX ENJOY SOCUVANA 3 450 ЕУР
BMW 3 2.0D F30 -14 BUSINEES NAVI ALU PTC PERFEKTNO 12 500 ЕУР
GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации