Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 306XT 1.8 1993 АВТОМАТИК/ПЛИН

1 200 ЕУР

Се продава од: Petre Krivcevski 26 окт. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
306
РЕТКА ПРИГОДА!
Peugeot 306XT 1.8 Automatic/1993г./германско возило/сопствен увоз/позната историја/200.000км/ втор сопственик средени мотор и каросерија/бензин+плин (Lovato)/5 врати/ел. ретровизори и предни стакла/регистрирана до март 2021/
100% точни податоци!
Трето возило наложува продажба!

070 577 264, Битола
(08 - 22ч.)
Petre Krivcevski
070577264
Leaflet
Кон почеток