Македонски | Shqip | English |

Peugeot 306 2.0 HDI vo odlicna sostojba-00

Се продава од: pavle 27 јан. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 5.560 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

2 600 ЕУР

Година: 2000
Менувач: Рачен
Километража: 0 - 4 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сина
Локација: Богданци, Гевгелиjа
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 306
Се продава Peugeot 306 2.0 HDI 90кс. Колата е Регистирена колата е во одлична состојба редовно сервисирена и одржувана. Oд опрема има: централно,клима,воздушни перничиња,еуро кука, електрика на стакла,темпомат.. Со Колата има 4 челични бандажи со раткапни оргинал од колата, има добри гуми, CD радио, има мала гребнатинка на предното десно крило се гледа и на сликите сликите се реални нема ништо скриено. Многу мала потрошубачка од 4,5 до 5,5 литри на 100км. За повеќе информации на тел: 078 732 826
Нема посетени огласи
Кон почеток