Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 306 2.0 HDI Prv sopstvenik

2 000 ЕУР

Се продава од: Trajce Вчера 14:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
306
Peugeot 306 vo odlicna sostojba redovno servisiran, 306 2.0 HDI , dizel , 68 kW .
Registrirana do 03.06.2020
Trajce +38975353334
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации