Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 306 1.8 benzin -00

0 МКД

Се продава од: Rami 07 мар. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
306
Peugeot 306 1.8 benzin , karavan so ful oprema,servisirana komplet reg.do 15.07.15
Mercedes c200 dizel automatik tiptronik,ful oprema,servisirana,reg.do 15.04.15

Cena po dogovor
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации