Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 306 dizel

650 ЕУР

Се продава од: Idriz 18 окт. 09:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
306
Pezho 306 dizel so registracija do 14 01 2021 God
Vo dibra sistojba.Popraven Sega alternator I rucno.
Samo za ozbilni 550 evra e zadna I fiksna cena
Leaflet
Кон почеток