Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 306 XRD disel -99

2 200 ЕУР

Се продава од: Александар Лазов 08 мар. 19:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
306
Возилото е регистрирано до 18 мај 2016 година.

Телефон за контакт: 070 306 633 (Зоран) после 14,00 часот.
Александар Лазов
070 306 633
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации