Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 306 -94 itno

350 ЕУР

Се продава од: Refik 04 фев. 14:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
306
Hitno
Leaflet
Кон почеток