Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 306 1.4

Се продава од: daniela 26 апр. 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
306
СЕ ПРОДАВА ПЕЖО 306 1,4 ХР БЕНЗИН , ПЛИН 1994 ГОДИНА, РЕГИСТРИРАНА ДО 07,2018 ГОДИНА , СЕРВИСИРАНА ВО ОВЛАСТЕН СЕРВИС НА ПЕЖО , НАПРАВЕН ГОЛЕМ СЕРВИС , ГАРАЖИРАНА , НОВ АКУМУЛАТОР , НОВИ ГУМИ.
daniela
070524145
Leaflet
Кон почеток