Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 306 1.6 benzin -98

1 800 ЕУР

Се продава од: Ристе 28 ноем. 19:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
306
Се продава PEUGEOT 306 1.6 со 65 kw во одлична возна состојба, донесена со возење од Германија. Во колата е доста инвестирано за одржување на која има и сервисна книшка прикажана на фотографијата(променети хладњак за клима и извршено е полнење на клима и др.) а во Германија е извршен сервис со вложување над 1000 евра (прикажано на слика). Од опрема има клима, аирбега, електрика на прозори и ретровизори, греачи на седишта, централно заклучување, магленки, одлично озвучување, спортски додаток на багажникот и др. За колата се платени сите давачки до регистрација.
Ристе
078367728
Leaflet
Кон почеток