Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307

3 799 ЕУР

Се продава од: blero 22 септ. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Peugeot
Модел
307
peugeot 307sw 2007 god
2.0 hdi 100kw
Leaflet
Кон почеток