Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава Peugeot 307 2.0 HDI

3 799 ЕУР

Се продава од: Сашо Савески 23 фев. 19:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
Пежо 307 2.0.hdi 2007 г. Full опрема. Во одлична состојба. Регистрирано до 9/21 со зелен картон
+ четири алуминиумски бандажи "17 со зимски гуми
Сашо Савески
+38976428209
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации