Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 HDI so 6 brzini

2 900 ЕУР

Се продава од: Katerina 05 септ. 14:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
Se prodava Peugeot 307 karavan;
Servo;
Centralno;
km:230.000
Boja:temno sina
Kolata e registrirana do januari 2018, so elektronski prozori napred, ima 6 brzini i e klimautomatik;
Ima nov hladnjak,nov kumplug komplet i novi kocnici;
Leaflet
Кон почеток