Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307sw 2.0 hdi 136hp

2 600 ЕУР

Се продава од: Jovan 26 јул. 06:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
Се продава Peugeot 307 SW 2004
Од опрема поседува:
- Климатроник - лади одлично
- Темпомат ( cruise control; speed limit )
- Борд компјутер
- Servo, ABS, ESP
- Електрични ретровизори на собирање
- Панорама кров
- Еуро кука
- Централна брава на далечинско одклучување
- Два оригинални клуча
- Сензори за дожд
- Волан со подесување, и команди за радио
- Задни паркинг сензори
- 4 летни и 4 зимски гуми
- Јачина на мотор 100kw/136ks
- Колата е регистрирана за 7 патници и ги поседува сите 7 седишта!
- Регистрација до 27/1/2021 со зелен картон
ЦЕНА 2600€
КОНТАКТ ЗА ИНФО - 077/805/208
Leaflet
Кон почеток