Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 2.0 HDi

2 500 ЕУР

Се продава од: Dejan 03 дек. 02:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 5.350 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Smallcar
Марка
Peugeot
Модел
307
Peugeot 307 , 2002 godina , 110 konja , 262000 kilometri, novi gumi , servisirana pred 1 mesec
2500 evra
071/214-225
Leaflet
Кон почеток