Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 SW

3 150 ЕУР

Се продава од: Никола 14 фев. 20:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
Се продава Peugeot 307 SW, 2004, 100kW-136hp. Колата е во беспрекорна состојба, купена е од Германија пред 4 години, поседува комплетна документација. Има 5x17" алу фелни. Нема никакви вложувања. Регистрирана е до Октомври 2020 година комплет со зелен картон. Најдобриот мотор и најекономичниот од неговата класа. Не троши ниту грам масло или вода, затоа и моторот не ми е перен, да се види точно каква е состојбата. Контакт Никола 071 369 747.
Никола
071/369-747
Leaflet
Кон почеток