Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 2.0 HDI MK tabli -02

3 499 ЕУР

Се продава од: kola 23 дек. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
307
Se prodava Peugeot 307 2.0 HDI. Registrirana do Dekemvri 2016g. Kolata e vo perfektna sostojba, so full oprema.
- Bord kompjuter
- Aluminiumski bandazi
- Klimatronik
- ESP sistem za prolizguvanje
- Elektrika na stakla
- Elektrika na retrovizori
- Komandi na volan
- Centralno zaklucuvanje
Redovno servisirana.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации