Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307

2 500 ЕУР

Се продава од: Стефанија 16 јун. 19:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
307
Odlicno socuvana
Bez maani
Reg do avgust
Redoven servis
Inf na tel ⬇️
📞075 350 359📞
Стефанија
075 350 359
Leaflet
Кон почеток