Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 1.4 HDI NEUVEZUVANA

4 099 ЕУР

Се продава од: 307 29 јан. 01:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
307
Se prodava Peugeot Pezo 307 1.4 hdi
12/2005g...prva registracija 2006g kupena od euroimpex skopje
motor 1.4HDi 50KW 4.5L/100km

Od oprema poseduva:
Klimatronik
Elektrika na prozori
Elektrika i greenje na retrovizori
Bord kompjuter
Fabricko radio so CD
2 fabricki kluca so dalecinsko zaklucuvanje
Novi gumi Sportiva

Registrirana do 8/2017g
Vo odlicna vozna sostojba
MOZE ZAMENA
ZA KESH EXTRA CENA
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации