Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 1.6 hdi 110ks

3 500 ЕУР

Се продава од: Milan 21 мај 09:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
307
Voziloto e registrirano 04.04.2019, ima full oprema, na nego nema nikakva maana. Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации