Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307cc 2.0

2 800 ЕУР

Се продава од: Gjimi 29 ноем. 16:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Peugeot
Модел
307
peugeot 307cc 2005 2.0 benzin/plin
17bandasi zimski gumi
so naj full oprema
od ch
moze zamena so vasa doplata
Leaflet
Кон почеток