Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 hdi

Се продава од: ace 06 јун. 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Илинден, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
pezo 307 1.4 hdi
Нема посетени огласи
Кон почеток