Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 307 1.6 HDi SW

Оглас од претпријатие. Се продава од: SKENDEROVSKI 01 јул. 08:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.490 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 500 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 307
Сила на моторот: 80 KW / 109 HP
• Увоз од Германија
• Централна брава
• Дигитален клима уред
• Гуми скоро нови
• Алумински 16ј бандажи
• CD радио+МP3
• Електрика на прозори
• Електрика на ретровизори
• Серво управувач
• ABS кочници
• ЕSP систем против пролизгување
• Светла за магла
• Далечинско заклучување
• Металик боја
• Шест воздушни перничиња
• Два клуча
• Панорамски кров
• Можност за седум седиштa • Поминати километри 140 000
• Година на производство 2005

Нема посетени огласи
Кон почеток