Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI

3 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 13 јан. 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата

Peugeot 206 1.4 Benzin 2006 2 450 EUR
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 EUR
ORGUNALNI QUICKSILVER I MERCURY MASLA I FILTRI 0 MKD
SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV 19 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
Сила на моторот: 80 KW / 109 HP
• Увоз од Германија
• Централна брава
• Дигитален клима уред
• Гуми скоро нови
• Алумински 16ј бандажи
• CD радио+МP3
• Електрика на прозори
• Електрика на ретровизори
• Серво управувач
• ABS кочници
• ЕSP систем против пролизгување
• Светла за магла
• Далечинско заклучување
• Металик боја
• Шест воздушни перничиња
• Два клуча
• Панорамски кров
• Можност за седум седиштa • Поминати километри 140 000
• Година на производство 2005

SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI
072236816
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата
Peugeot 206 1.4HDI -07 2 700 EUR
VOZAC SO C I E KATEGORIJA 0 MKD
SE BARAAT VOZACI 0 MKD
PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 EUR
Кон почеток