Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 307 SW PANORAMA

3 650 ЕУР

Се продава од: Dimitar Денес 07:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
Peugeot 307sw Panorama
Караван 1.6 HDI 80kw- 110ks во одлична вожна состојба.
Регистрирана со зелен картон до 11.12.2018год.
Цената не е фиксна.
Dimitar
070396359
Leaflet
Кон почеток