Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 2.0 hdi -03

3 300 ЕУР

Се продава од: Slave 31 мар. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
307
Se prodava Peugeot 307 2.0hdi 110hp vo prekrasna sostojba.voziloto e pali vozi so mnogu mala potrosuvacka.pezoto e so ful oprema,i registrirano.
na 125704km ima smeneto rebrast komplet zategaci komplet,vodna pumpa,gumi i antifriz.na 14/03/2016g na 138200km ima smeneto motorno maslo,komplet filtri, predni plocki,ima smeneto set lamela(potisna,lamela,drug lager i zamaec)za sve so e smeneto imam dokument od servis so toa sto nema nikakvo vlozuvanje vo nego samo vozenje,sredeno cakum pakum
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации