Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 Itno

1 300 ЕУР

Се продава од: ilija 26 јан. 01:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
avtomobilot e vo odlična sostojba climatronic. gumi zimski rezerva komplet so orginal bandazi peugeot .vufer so pojačalo.
Кон почеток