Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

2 700 ЕУР

Се продава од: Toni Veta 30 ноем. 09:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
Донесена од Шведска 2017
Сервисни документи
174000км
Одлична состојба!
Нови летни гуми
Нови зимски гуми
Автоматска клима
ABS
ESP
Airbags 6
Board Computer
Cruise Control
Radio CD
Toni Veta
 
078214402
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации