Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам Peugeot 307

0 ЕУР

Се продава од: Сашко 18 окт. 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
Продавам Peugept 307 караван.Возилото е во одлична состојба, со македонски регистерски таблици.Цена по договор.За повеќе информации јавете се на 070 247 096.
Сашко
070247096


WhatsApp:
070247096
Leaflet
Кон почеток