Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 307 1.6 hdi 2008 so naj ful oprema panoram

3 300 ЕУР

Се продава од: pezo 18 окт. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
307
Peugeot 307 1.6 hdi 2008 so naj full oprema panorama reg cela godina tel 075309750
Leaflet
Кон почеток