Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 307 1.6 HDI AVTOALEX

3 380 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AVTO ALEX 21 септ. 09:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

28 Огласи во продавницата

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74 KW -07 3 180 ЕУР
MERCEDES-BENZ A 160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN 3 980 ЕУР
RENAULT LAGUNA 1.9 DCi -07 AVTO ALEX VELES 2 980 ЕУР
TOYOTA YARIS -08 1.3 VVT-i PERFEKTNA 4 180 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
307
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA

OD OPREMA POSEDUVA
-KLIMATRONIC
-ELEKTRIKA NA PROZORCI X4
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-X4 AIRBAG
-BORD KOMPJUTER
-FABRICKO RADIO
-ALUMINIUMSKI FELNI
-CENTRALNO
- ELEKTRONSKO SOBIRANJE NA RETROVIZORI PRI OTLUCUVANJE I ZAKLUCUVANJE
-NOVI LETNI GUMI
-MAGLENKI

Podmireni se site davacki do registracija

info:Tose
-070/354/113
-078-550-642
AVTO ALEX
Добредојдовте, Avto Alex со своето 30 годишно работење нуди првенствено квалитет. На Плац имаме повеке од 40 возила од кои 90 % се од прв сопственик, редовно сервисирани и добро сочувани возила. Покрај патнички нудиме и товарни возила. Загарантиран квалитет. Желба ни е да со професионализам, удоволување на барањата на купците,квалитетни возила и конкурентни цени да изградиме препознатлив бренд во продажбата на половни возила.
Посетете ја нашата продавница
SKOPSKI PAT BB, VELES Прикажи на мапата
070354113
https://www.avtoalex.mk
AVTO ALEX
070354113
Leaflet
AVTO ALEX

AVTO ALEX

28 Огласи во продавницата
CITROEN C3 - 1.4 HDI - 2008 - NOVO - AVTO ALEX - 2 890 ЕУР
TOYOTA YARIS -08 1.3 VVT-i PERFEKTNA 4 180 ЕУР
OPEL ASTRA COSMO 1.3 CDTI 66KW -09  AVTO ALEX 4 480 ЕУР
CITROEN C4 GRAND PICASSO 1.6 HDI-08  AVTOALEX 3 980 ЕУР
Кон почеток