Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 308 HDi FAP 110 -08

Се продава од: Ilija 23 фев. 22:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Битола
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
308
Возилото не е увезувано.
Одлична состојба, второ ниво на опрема со светла внатрешност, дизел мотор 1.6 HDi 110 к.с.
Кон почеток