Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 308 -09

4 900 ЕУР

Се продава од: Maja 20 септ. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
308
2009
Registeirano
Neudirano
Novi 4 gumi
Se funkcionira...klima...centralno.....vnatre kako novo....
Smeneto ulje...filtri....bez ....nikakvi dopolnitelni vlozuvanja.....potrosuvacka mnogu mala.....kolata e staklo...vnatre...nadvor....motor . ....bezprekorna.......
Leaflet
Кон почеток