Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 308 1.6 HDI 66 kw 2010 novooo Maksauto M

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA 24 окт. 21:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата

RENAULT MEGANE 1.5 DCI -05 EURO4 MAKSAUTO M 0 МКД
OPEL ASTRA 2.0 DTI -01 SPORT PAKET MAKS AUTO 0 МКД
OPEL CORSA 1.3 CDTI-05  STYLE PAKET MAKS AUTO 0 МКД
OPEL ASTRA 1.7 DTL -03 NEW FACE MAKSAUTO 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
308
PEUGEOT 308 1.6 HDI 66 kw 2010 new FACE

НОВО НА ПАЗАРОТ
Година на производство 2010
165400 km
Увоз од Италијa
Платени сите давачки до регистрација
Проверка во кој сервис сакате перфектен мотор ,дизни ,замаец

Возилото е нов увоз со направена хомологација увезено на фирма со платени давачкиопрема

- Двозонски климатроник
- Борд компјутер
- Електрика на прозорци и ретровизори
- Темпомат
- Мултифункционален волан
- Алуминиумски бандажи фабрички
- ЕСП АВС
- Халогенки за магла
и уште многу опрема

Возилото се наоѓа на плацот на Максауто М 5км пред влезот во Крива Паланка
Максауто М лидер во продажба на половни автомобили

Посетете го нашиот плац и уверете се во квалитетот на нашите возила
Цената не е фиксна договор на лице место
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
Лидер во увозот на половни автомобили со платени давачки до регистрација . Голем избор на најдобрите половни автомобили кои можете да купите и на лизинг со 20% учество. Сите возила се директен увоз од Италија и Германија Плацот е на 5км пред влезот во Крива Паланка дојдете и уверете се во квалитетот на насите возила.
Посетете ја нашата продавница
Kriva Palanka Прикажи на мапата
077738126,070235235
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA
077738126,070235235
Leaflet
MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

MAKS AUT0 M -KRIVA PALANKA

276 Огласи во продавницата
MERCEDES C220 CDI -07  SPORT NAVIGACIJA AVANGARDE 0 МКД
OPEL ASTRA 1.7 CDTI -04 77kw 154000 km 100 % Maksauto M 0 МКД
VW GOLF 6 2.0 81 kw Highline Novvv Maksauto M 0 МКД
MERCEDES-BENZ C 220 CDI -01AVTOMATIK  MAKS AUTO 0 МКД
Кон почеток