Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Peugeot 308 1.6 Blue-HDi Business-Line

8 400 ЕУР

Се продава од: Martin 25 ноем. 20:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
308
Се продава Peugeot 308 1.6 Blue-HDi Business-Line
➡️ Година на производство: 2015
➡️ Прва регистрација: 08/2015
➡️ Моќност на мотор: 73 kW / 100 HP
➡️ Електрика на ретровизори и прозори
➡️ Сателитска навигација со голем екран на допир
➡️ Bluetooth
➡️ Темпомат
➡️ Start/Stop систем
➡️ Звучен систем JBL
➡️ ЛЕД светла
➡️ Клима
➡️ Два клуча
➡️ Мануелен менувач
➡️ Автомобилот е увезен од Шпанија, платени се сите давачки до регистрација
➡️ Цена: 8800 евра, преговарање околу цена само на лице место
Контакт телефон: 070 363 017 и 070 711 055
Martin
 
070711055
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации