Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 308 1.6 blue HDI Navi Edition

8 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NextCar 21 јан. 20:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NextCar

NextCar

20 Огласи во продавницата

Peugeot 308 1.6 BLUE HDI  ALLURE Navi Edition 9 400 ЕУР
QASHQAI 4x4 1.6 DCI 130 ALL MODE STOP START TEKNA 11 900 ЕУР
Peugeot 2008 Allure Crossover 1.6 100 HP 10 300 ЕУР
RENAULT KADJAR  PARIS INTENS 1.6 DCI 130 15 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
308

ABS+ESP+AFU+REF, автоматски двозонски клима уред, прогресивен серво управувач, електрика на предни и задни стакла, централно заклучување со далечинско, хромирани внатрешни елементи, LED дневни светла, екран на допир 9,7”+ Bluethoot+USB, 8 воздушни перници, Hill Assist, затемнети стакла, патен компјутер, задни 3D LED светла. (EURO 6)
( realni kilometri 100% ) SERVISNA KNISKA OD OVLASTEN DILER NA PEUGEOT ! MOZETE KM. DA GI PROVERITE KAJ OVLASTEN SERVISER VO MK!!!BEZ ZAMENI !
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA !
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od Francija .Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM !

NextCar
Firmata NEXTCAR uvezuva kvalitetni vozila kupeni od lizing (sistem staro za novo)(leasing) direktno od vodeckite svetski lizing firmi od Germanija,Francija .Avtomobilite se od prvi gazdi so proveren kvalitet provereno poteklo 100 % orginal kilomerti servisni dokumenti od ovlasteni dileri.Nieden avtomobil koj go prodavame ne e kupen havarisan ili osteten na bilo koj nacin. Site avtomobili imat izvestaj za sostojbata od vodecki revizorski firmi DEKRA,SGS,MAKADAM! Ex-Lease NextCar info- tel.072 666-000
Посетете ја нашата продавница
skopje Прикажи на мапата
072666000
https://www.pazar3.mk/[email protected]
NextCar
072666000
Leaflet
NextCar

NextCar

20 Огласи во продавницата
RENAULT CAPTURE 1.5 DCI 90CH STOP START ENTER 10 700 ЕУР
NISSAN QASHQAI 1.5 DCI TEKNA NAVI EDITION 360 13 400 ЕУР
MEGANE 4 INTENS ENERGY DCI 10 300 ЕУР
QASHQAI 4x4 1.6 DCI 130 ALL MODE STOP START TEKNA 11 900 ЕУР
Кон почеток