Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 308 1.4 plin

5 000 ЕУР

Се продава од: Zoran 19 фев. 15:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
308
Se prodava Peugeot 308, proizvedeno 2008 godina i kupeno od Euroimpex Skopje 2009 godina so 1.4 benzin/plin motor so pominati 96000 km. Komplet servisna kniska so celosna istorija od ovlasteniot serviser. Karoseriski odlicno bez nikakvi ostetuvanja. Poseduva novi zimski, kako i solidni letni gumi, kako i registrirano do 02.2019 godina.
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации