Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 308 1.6 hdi 82kw unikat uvoz od Germanija

4 799 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Авто Барон Вчера 13:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Авто Барон

Авто Барон

24 Огласи во продавницата

Seat Altea 1.9tdi 77kw perfektna uvoz od Germanija 4 650 EUR
Toyota Yaris 1.4 d-4d unikat uvoz Holandija 3 799 EUR
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI  110KS COSMO PERFEKTNA 4 150 EUR
FORD FOCUS 1.6 TDCI 118000KM UNIKAT UVOZ HOLANDIJA 4 950 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Караван
Марка
Peugeot
Модел
308
KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA OD PRVI GAZDI KUPENA SO REDOVNI SERVISI POTVRDENO SO SERVISNI DOKUMENTI NOVI GUMI I NAPRAVENO KOMPLET SERVIS NEMATE NIKAKVI DAVACKI PO NEJZE OSVEN REGISTRACIJA KAROSERISKI E PRVA BOJA MOZE DA SI JA PROVERITE VO BILO KOJ SERVIS PO VAS IZBOR
FULL OPREMA
PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACII
POVELETE VO AVTO BARON
Авто Барон
Авто Барон- кога сте по потрага на половен автомобил изберете Нас! Во нашиот авто плац, ќе пронајдете, широк избор на автомобили кои се во одлична состојба. Автомобилите се со одличен квалитет, максимално сочувани. Ние, нашиот увоз на автомобили го правиме од европските држави како Германија, Словенија, Швајцарија и др. Сите автомобили се купени од прв газда, редовно сервисирани, доколку сакате тоа може и Вие самите да го проверите во кој сакате овластен сервис за автомобили. Модели на автомобили кои ги поседуваме во нашиот авто плац се : - Lancia Ypsilon - Peugeot 508 - Opel Astra - Opel Zafira - Bmw 116 - Renault - Sealt leon - Toyota итн. Автомобилите кои се во нашиот авто плац се најчесто, автомобили во одлична состојба, максимално сочувани, проверени. Ние од наша страна Ве советуваме, пред да сакате да купите некој автомобил, може да дојдете во нашиот продажен плац да го погледнете да го пробате истиот, со тоа ќе добиете реална слика на автомобилот, за кој сте заинтересирани за купување. Ние сме тука да Ви помогнеме за да го изберете најдобриот автомобил кој одговара на вашите потреби и согласно вашиот буџет кој може да го издвоите за автомобил. Нашата локација е во Скопје, населба Кисела Вода- Припор, ул, Христо Татарчев бр 276. Ве очекуваме да не посетите! Може и да ја посетите и нашата продавница на Pazar3.mk каде што имаме широк асортиман на автомобили од различни брендови, за сечиј вкус. Информации за контакт : 076521251 [email protected] Ве очекуваме !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул. Христо Татарчев бр 276 Прикажи на мапата
076521251
Авто Барон
076521251
Авто Барон

Авто Барон

24 Огласи во продавницата
Ford C-max 1.8 16v 137.000km unikat uvoz Germanija 4 690 EUR
PEUGEOT 308 1.6HDI OD EURO IMPEX KUPENA 4 550 EUR
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI  110KS COSMO PERFEKTNA 4 150 EUR
Seat Leon 1.9 tdi 105ks nova uvoz Holandija 4 850 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации