Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT 308 1.6HDI 109HP

4 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 24 септ. 12:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата

FORD TRANSIT SHLEP 2009 8 000 EUR
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 EUR
PRIKOLKI ZA SITE VIDOVI NA CAMCI! 0 EUR
ORGUNALNI QUICKSILVER I MERCURY MASLA I FILTRI 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Марка
Peugeot
Модел
308
Menuvach so 6 brzini
5 Vrati
Servisna knishka
Letni i zimski gumi so bandazi
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата
PEUGEOT SATELIS 4 990 EUR
Peugeot 206 1.4 Benzin 2006 2 450 EUR
MERCEDES-BENZ ML 320 CDi 10 990 EUR
PRIKOLKI ZA SITE VIDOVI NA CAMCI! 0 EUR
Кон почеток