Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Okazion Peugeot 308 1.6nafte 2010 3800 euro

3 800 ЕУР

Се продава од: Beni 14 септ. 14:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
308
Shitet peugeot 308 2010 3800 Euro me targa shqiptare makina ndodhet ne tirane.
Mundesi deri ne kufi
Taksat e paguara per 1 vit
Sensor parkimi
Pasqyra me palosje
Sensor shiu
Tavan xhami komplet
Xhama te zinj origjinal+perde origjinale
Leaflet
Кон почеток