Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 308

4 900 ЕУР

Се продава од: Zlatko Денес 00:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Peugeot
Модел
308
Se prodava peugeot 308 2008 godina kupeno vo makedonija, redovno odrzuvano.
1400 kubici, 95ks prosecna potrosuvacka 7 litri na 100 km
Leaflet
Кон почеток