Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 309 GL1.4 benzin/plin

0 ЕУР

Се продава од: Живко 14 јан. 09:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Марка
Peugeot
Модел
309
Се продава Peugeot 309 GL 1.4, бензин со атестиран плин, во добра состојба, добри гуми, кука, направен сервис

Возилото е добро сочувано и доста економично

Лице за контакт: Живко
Телефон: 075 214 677
Живко
075214677
Кон почеток