Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peugeot 4007 4x4 2.2 hdi 2007

8 700 ЕУР

Се продава од: Johan Вчера 19:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Peugeot
Модел
4007
Peugeot 4007 4x4 2007 g 2.2 hdi so 7 sedista servisirana registrirana so zelen karton vo odlicna sotojba moze i zamena za pomalo vozilo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации